Tato výstava probíhá současně s výstavou ZEMĚDĚLEC, protože kůň k zemědělství vždy patřil. V současné době člověk využívá koně zejména při sportu, hipoterapii a rekreaci. V hale A1 bude možnost zakoupení jezdeckých potřeb, krmiv, výživy pro koně, upomínkových předmětů s koňskou tématikou, obrazů koní a dalšího, co ke koním patří. K dispozici Vám budou odborní prodejci jezdeckých potřeb, krmiv a dalšího sortimentu nezbytného pro chov koní. !!! Na výstavu je možné jít i se psy, avšak na vodítku a s náhubkem, nebo ve schráně !!! V hale C bude probíhat Jezdecký festival, který během pěti dnů výstavy představí téměř všechny jezdecké disciplíny. Více podrobných informací k dennímu programu, organizaci, rozpisu soutěží a dalších podrobností jděte na www.jezdeckyfestival.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:

Středa 9,00 - 17,00 hodin

Čtvrtek 9,00 - 17,00 hodin

Pátek 9,00 - 17,00 hodin

Sobota 9,00 - 17,00 hodin

Neděle 9,00 - 17,00 hodin

VSTUPNÉ:

Dospělí: 120,-Kč

Důchodci, studenti, ZTP 80,-Kč

Děti do 10 let , ZTP/P Zdarma

Vstupenka za polovinu!!!

Jste-li parta nadšených zahrádkářů, udělejte si společný výlet na jednu z největších zahrádkářských akcí v Republice.
Je Vás více než 20 zahrádkářů a pojedete na Zemědělce do Lysé? Využijte slevy 50% z plného vstupného.

Jste-li firma, spolek, parta nadšených zahrádkářů, chovatelů nebo prostě jen přátelé, naplánujte si společný výlet na některou z našich vyhlášených výstav na Výstaviště do Lysé nad Labem.
Jedinou podmínkou je minimální počet skupiny - 20 účastníků.
Pokud splníte tuto jedinou podmínku - získáváte od nás 50% slevu z plného vstupného.

Uplatnit zvýhodněné vstupné je možné:

  1. Znáte přesný počet účastníků – zašlete seznam (počet) účastníků na svecova@vll.cz – následně Vám bude vystavena faktura – tuto fakturu předložíte při vstupu na výstaviště.

  2. Neznáte přesný počet účastníků – stačí s sebou přivést seznam s razítkem města (obce) a zvýhodněná cena Vám bude účtována na místě u pokladny.